Oferta pracy: Specjalista ds. Wsparcia IT

[:pl]Aktualnie pracujemy dla międzynarodowej organizacji z branży farmaceutyczno biotechnologicznej. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia IT / Specjalista IT
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref: IT/GW/2018

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • wsparcie pracowników Zakładu Produkcyjnego w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (w skali ok. 40 pracowników)
  • rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych
  • nadzór nad systemami komputerowymi, prowadzenie rejestrów, kontrola zmian
  • przygotowywanie i aktualizowanie sprzętu komputerowego dla pracowników pod względem software’owym i hardware’owym
  • współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie bieżącej obsługi
  • współpraca z zespołami: IT, Produkcji i Kontroli Jakości w trakcie realizacji bieżących zadań i projektów IT
  • odpowiedzialność za budżet związany z zakupem sprzętu IT
  • wykonywanie i kontrola kopii zapasowych
  • przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • doświadczenie w pracy związanej ze wsparcie IT
  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek informatyka lub pokrewny)
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows
  • ogólna wiedza z zakresu sieci i bezpieczeństwa IT
  • umiejętność szybkiego identyfikowania oraz rozwiązywania problemów sprzętowych
  • wysokie zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność, sumienność, poczucie odpowiedzialności
  • inicjatywa i proaktywna postawa
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami firmy KAMSOFT będzie bardzo silnym atutem

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru kandydata)
  • samodzielna rola w organizacji o bardzo silnej pozycji na rynku i stałym wzroście biznesowym
  • system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]