Oferta pracy: Specjalista ds. Wsparcia IT

[:pl]Aktualnie pracujemy dla jednej z największych międzynarodowych organizacji z branży fashion. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia IT (2 linia)
Miejsce pracy: okolice Wrocławia
Nr ref.: IT/WRO/2018

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • wsparcie techniczne dla użytkowników poprzez rozwiązywanie zgłaszanych problemów z poziomu 2 linii
  • opieka nad rozwiązaniami IT takimi jak: system ERP, Reporting system, e-commerce i in.
  • identyfikowanie i analiza błędów, zgłaszanych przez użytkowników
  • nadzór nad jakością i poprawnością danych, analiza logów
  • tworzenie nowych użytkowników i zarządzanie prawami dostępu
  • tworzenie różnorodnych raportów przy pracy na poziomie baz danych
  • współpraca z różnymi zespołami technicznymi i biznesowymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej wraz z procedurami dla rozwiązanych problemów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka SQL – PL/SQL
  • znajomość środowiska bazodanowego Oracle
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, samodzielność, poczucie odpowiedzialności
  • chęć i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo B2B
  • bogaty pakiet socjalny: karta rabatowa na zakupy w sieci sprzedaży stacjonarnej i online, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna
  • kursy językowe
  • międzynarodowe środowisko pracy w jednej z największych sieci fashion na rynku europejskim
  • świetne możliwości rozwoju osobistego poprzez udział w ciekawych projektach i programach szkoleniowych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]