Technology Recruitment Services

Wrażenia Marty po programie stażowym

W Simplicity Recruitment uwielbiamy poznawać wartościowych ludzi, a także czerpiemy radość i satysfakcję z dzielenia się wiedzą 🙂

Program stażowy, który można u nas odbyć w dowolnym momencie, jest skierowany do młodych i aktywnych osób, zainteresowanych zdobyciem, często pierwszego, doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji. Niedawno taki program zakończyła nasza kolejna stażystka, Marta Żdanuk, studentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Marta podzieliła się z nami swoją opinią:

Staż w Simplicity Recruitment to były bardzo intensywne trzy miesiące. Spędziłam je wśród ludzi z pasją, którzy wiele mnie nauczyli i pozwalali mi się uczyć. Zobaczyłam i poznałam wiele aspektów rekrutacji „od kuchni”, to świetna baza do dalszego zdobywania doświadczeń. To co dostałam od tego zespołu przerosło moje oczekiwania, a były one niemałe.

Staż polecam wszystkim, którzy chcą poznać na własnej skórze czym jest rekrutacja. A zespół Simplicity Recruitment z pewnością w tym pomoże i poprowadzi.

Marta zdobyła pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji, nie raz wychodząc ze strefy komfortu i przełamując własne bariery (brawo Marta!). W dodatku świetnie wpisała się w nasz nietuzinkowy zespół 🙂 To czysta przyjemność i wspaniałe uczucie móc dzielić się wiedzą z tak zdolnymi i ambitnymi ludźmi.

staż w Simplicity Recruitment

Jeśli również się zastanawiasz, czy chciał(a)byś się związać zawodowo z branżą rekrutacyjną, zapraszamy do aplikacji do naszego programu stażowego poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Zobacz co u nas słychać i odwiedź nasz fanpage na Facebooku! 👍

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Waszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administartorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administartora danych rekrutacjach. Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: dataprotection@amberstone.pl.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.