Technology Recruitment Services

Software Tester

Naszym klientem jest brytyjski software house zajmujący się realizacją dużych projektów webowych dla swoich klientów. W związku z rozwojem nowej struktury biznesowej w Polsce poszukujemy zdolnych Testerów Manualnych pragnących dołączyć do nietuzinkowej organizacji z dużymi ambicjami.

Software Tester
Miejsce pracy: Warszawa, Muranów

Poszukiwany Tester developer zostanie członkiem międzynarodowego zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i częściowe utrzymanie nowych a także już istniejących rozwiązań webowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

 • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego związanego z opracowywaniem strategii testowania tj. planowanie harmonogramu testów, tworzenie przypadków i scenariuszy testowych oraz ich wykonanie, analizę wyników, testy regresyjne, tworzenie dokumentacji testowej;
 • planowaniem i przeprowadzaniem testów dużych aplikacji webowych i stron internetowych;
 • doświadczenie w testowaniu front-endowej i back-endowej warstwy rozwiązań;
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w języku angielskim – warunek konieczny;
 • otwartość na pracę w multikulturowych zespołach.

Nasz klient oferuje:

 • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz program rocznych premii;
 • pracę w nietuzinkowej atmosferze, w niewielkich zespołach projektowych, w organizacji zapraszającej swoich pracowników do budowania jej niepowtarzalnej kultury;
 • atrakcyjny budżet szkoleniowy;
 • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową;
 • elastyczne godziny pracy;
 • wyjazdy integracyjne do Londynu a także wyjazdy na międzynarodowe konferencje.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Waszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administartorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administartora danych rekrutacjach. Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: dataprotection@amberstone.pl.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.