Oferta pracy: Continuous Delivery&DevOps Project Manager

[:pl]Naszym klientem jest międzynarodowa, prestiżowa firma doradcza będąca liderem w branży consultingu strategicznego. Organizacja prowadzi projekty technologiczne na dużą skalę, między innymi dla sektora finansowego. Ze względu na jeden z aktualnych projektów związanych z transformacją cyfrową nasz Klient poszukuje kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do 3-letniego projektu. Kontrakt dotyczyłby współpracy w ramach roli:

Continuous Delivery&DevOps Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref.: DevOps/Simpl/B2B
Ramy czasowe kontraktu: od zaraz (projekt 3 lata)
Forma zatrudnienia: B2B

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • Praca w zespole w ramach strategicznego programu transformacji cyfrowej dla instytucji finansowej
  • Doradztwo w zakresie najlepszej metody wdrożenia koncepcji DevOps oraz Continuous Delivery
  • Kształtowanie rozwiązań w zakresie architektury rozwoju oprogramowania
  • Ocena i dostarczanie wiedzy w zakresie wyboru technologii oraz oceny narzędzi i szacowania projektów
  • Projektowanie i kierowanie wszelkimi aspektami wdrożenia koncepcji Continuous Delivery w zakresie wsparcia projektów budowy systemów i aplikacji
  • Aktywności związane ze wsparciem działań IT, architekturą technologiczną oraz projektowaniem infrastruktury IT
  • Coaching kadry zarządzającej IT w zakresie pryncypiów  koncepcji Continuous Delivery, DevOps oraz Agile
  • Mentoring i wsparcie dla młodszych ekspertów w zakresie DevOps

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyka lub inne inżynieryjne)
  • Od 2 do 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku związanym z obszarem DevOps i/lub Continuous Integration
  • Umiejętność projektowania i wdrażania podejścia  Continuous Delivery i/lub DevOps
  • Znajomość praktyk i narzędzi do automatycznego tworzenia, dostarczania i udostępniania oprogramowania (Jenkins, Hudson, Chef Puppet, Docker)
  • Znajomość praktyk i narzędzi do zautomatyzowanego zapewnienia oprogramowania i kontroli jakości (m.in. SonarQube, IBM Rational, HP Jazz)
  • Doświadczenie w dziedzinie architektury technicznej, tj. projektowanie i dostarczanie systemów informatycznych dla szerokiego grona klientów
  • Praktyczne doświadczenie wykorzystania technologii chmury prywatnej i wirtualnej
  • Umiejętność pracy w środowisku o określonych rozbudowanych strukturach, procedurach oraz procesach
  • Zainteresowanie i świetna orientacja w trendach technologicznych oraz pragnienie zaangażowania w pionierskie przedsięwzięcia
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywna i niezależna postawa, odwaga, otwarty umysł i transparentność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość udziału w projekcie o strategicznym znaczeniu dla firmy z branży finansowej
  • Możliwość poznania unikatowego know-how i najlepszych światowych praktyk w obszarze Digital
  • Możliwość zdobycia referencji w pracy projektowej u boku jednego z najbardziej znanych
    i prestiżowych graczy na rynku consultingowym;
  • Doskonałe warunki do rozwoju własnych kompetencji i kariery zawodowej
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stałe godziny pracy (8:00-17:00, w tym 1 godzina przeznaczona na lunch).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]