Oferta pracy: Digital Program Manager – interim

[:pl]Naszym klientem jest międzynarodowa firma doradcza – lider w branży consultingu strategicznego. Organizacja prowadzi projekty na dużą skalę, między innymi dla sektora finansowego. W ramach projektu transformacji cyfrowej firma poszukuje osoby, która dołączy do projektu.

Digital Program Manager – interim
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • planowanie działań w organizacji procesu transformacji cyfrowej
  • planowanie i organizacji zasobów projektowych (pracownicy banku, dostawcy zewnętrzni)
  • koordynacja strumieni projektowych
  • definiowanie backlogów
  • planowanie sprintów
  • mitygowanie ryzyk
  • rozwiązywanie sytuacji problemowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów transformacyjnych (najchętniej w obszarze bankowości lub ubezpieczeń) z wykorzystaniem metod zwinnych
  • doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą
  • wysokorozwinięte umiejętności zarządzania programami/projektami o dużym znaczeniu dla organizacji
  • znajomość metodyk zwinnych (Agile)
  • rozumienie procesów i produktów bankowych od strony biznesowej ( bankowość detaliczna, korporacyjna, funkcje wsparcia) lub/i technologicznej (bankowość elektroniczna, mobilna, systemy klasy CRM)
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
  • analityczne i logiczne myślenie
  • wszechstronność
  • dojrzałość biznesowa
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Nasz klient oferuje:

  • możliwość udziału w projekcie o strategicznym znaczeniu dla firmy z branży finansowej
  • możliwość pracy w zespole doradztwa strategicznego przy jednym z największych projektów transformacji cyfrowej na rynku polskim
  • współpraca z menedżerami najwyższego szczebla
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia
  • doskonałe warunki do rozwoju własnych kompetencji i kariery zawodowej
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]