Technology Recruitment Services

Blog

Oferta pracy: Digital Program Manager – interim

Naszym klientem jest międzynarodowa firma doradcza - lider w branży consultingu strategicznego. Organizacja prowadzi projekty na dużą skalę, między innymi dla sektora finansowego. W ramach projektu transformacji cyfrowej firma poszukuje osoby, która dołączy do projektu.

Read more

Dołącz do nas jako Konsultant/ka ds. Rekrutacji

Twoje zainteresowanie ludźmi jest dla nas wartością. Dzielimy wspólną pasję do tematyki HR i nas również kręcą nowe technologie. Także i nas cieszą sukcesy i nie poddajemy się łatwo w obliczu wyzwań. Bardzo ważna jest dla nas atmosfera pracy, a jej dynamika bardzo dobrze koreluje z naszym temperamentem.

Read more

Oferta pracy: Kierownik Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Dla naszego klienta, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce o silnej i ugruntowanej pozycji, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: KDTWS/Simpl/2017 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie m.in. odpowiedzialna za: zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów wsparcia sprzedaży, ustalanie mierników pracy zespołu, delegowanie…

Read more